Kontakti

MINOX Kurzeme (Liepājā) kontaktpersonas:

Darba grupas vadītājs - Armands Grickus, tel. 20245795, Armands.Grickus@liepu.lv
Dina Barute, tel. 26528286, dina.barute@liepu.lv

MINOX Latgale (Daugavpilī) kontaktpersonas:

Darba grupas vadītājs - Kārlis Rasis, tel. 28461711, karlis.rasis@daugavpils.lv
Andris Kucins, andris.kucins@latgale.lv
Ivans Griņevičs, tel. 29324847, ivans.grinevics@rtu.lv - RTU kontaktpersona
Jeļena Dedele, jelena.dedele@liaa.gov.lv
Santa Čeirāne, santa.ceirane@ip.daugavpils.lv
Viktorija Cirse, viktorija.cirse@du.lv
Viktorija Kozlovska, viktorija.kozlovska@daugavpils.lv

MINOX Vidzeme (Cēsīs) kontaktpersona:

Darba grupas vadītāja - Gina Mata, tel. 27055177, ginamata@inbox.lv

MINOX Zemgale (Jelgavā) kontaktpersonas:

Darba grupas vadītāja - Līga Miķelsone, tel. 63012155 / 28342419, Liga.Mikelsone@zrkac.jelgava.lv
Sandra Muižniece - Brasava, Sandra.Muizniece@llu.lv
Vilnis Kazāks, tel. 29387388

MINOX 2018 (Rīgā) kontaktpersonas:

Darba grupas vadītājs - Elmārs Baltiņš, tel. 29100252, info@connectlatvia.lv
Miervaldis Rozenbergs, tel. 29748845 / 25426360, miervaldis.rozenbergs@gmail.com
Rimis Vaitkus, tel. 29943734, rimis_v@inbox.lv - reģionālo izstāžu koordinators Rīgā
Silvija Zakke, tel. 29719245, silvijazkk@gmail.com

Saziņas forma


*

*

*

 .